instagram gizli hesap görme 2022 – gizli hesaplara bakma

İnstagram gizli hesap görme yöntemi araması yapmak zannedildiği gibi çok imkansız bir işlem değildir. Sizlerde gizli instagram hesabı görebilmek için yazımın tamamını okuyarak bu konuda yardım alabilirsiniz.

İnstagram Gizli Profil Görme

İnstagram gizli profil görme için her gün çok sayıda sorgu yapılıyor. Bu sorgular ne yazık ki gizli hesaplara instagram uygulaması üzerinden izin verilmediği için yapılamıyor. Bende sizlere bunun için özel olarak yazılmış uygulamalar hakkında bilgiler vereceğim. Farklı nedenlerle birçok kullanıcı instagram gizli profil görme istediğinde bulunabilir. Program kullanmadan bu hesaplara erişeceğiniz uygulamaları sizler sunacağım.

İnstagram Gizli hesap görme programsız uygulamalar

İnstagram gizli profil görme uygulamaları son güncellemeler ile artık bir kişinin hesabı kilitli ise çalışmıyor. Ancak aşağıdaki uygulamaları kullanarak bazı çözümler sunduğunu öne süren uygulamaları tanıtmaya başlayalım.

1-Postegro

2-bestwhozi

3-secretle

4-pingru

Örneğin instagram üzerinden bir kişiyi takip etmiyorsunuz. Ancak profilini görmek istiyorsanız yukarıdaki uygulamalardan yararlanarak bu kişinin hesabını görme şansınız vardır.

Postegro ile instagram gizli profile bakma

İnstagram profil fotoğrafına bakma seçenekleri arasında en çok kullanılan uygulamaların başında gelmektedir. Çok küçük boyutlara sahip olan bu uygulama kullanım bakımından her yaşa uygun olarak tasarlanmıştır.

Kolay bir şekilde apk dosyası bularak uygulamayı telefonunuza kurabilirsiniz. Sonrasında uygulamaya instagram hesabınız ile giriş yaparak görmek istediğiniz profiller hakkında bilgi alabilirsiniz. Bununla beraber uygulama profil fotoğraflarını genişletilmiş olarak görmenize imkan sağlamaktadır. Uygulama çok kullanışlıdır. Kapalı instagram profilleri erişimi için size destek sağlar.

Uygulamayı incele

İnstagram gizli hesap görme Bestwhozi

Mobil kullanıcıları için sıklıkla tercih edilen instagram gizli profil fotoğraf indirme uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde ister profil resminizi telefonunuza indirebilir, isterseniz uygulama üzerinden de görebilirsiniz. Bu uygulama size kendi sunucusu üzerinde görüntü verme özelliğine sahiptir.

Öncelikle https://bestwhozi.com/index_tr.html# adresine giriş yapıyoruz. İnstagram kullanıcı bilgilerimizi giriyoruz. Hangi kullanıcının hesabına erişmek istiyorsak giriş yapıyoruz.

Uygulama şimdilik android cihazlarda bulunan google play içerisinde bulunuyor. Sizde instagram gizli hesap görme google play uygulamasını hemen indirebilirsiniz.

Bununla beraber profilinizi merak edenler ve dolaşanlar için anında bildirim almanızda mümkündür. Uygulama sizlere kimin profilinize baktığını anlık bildirim olarak göndermektedir. Ayrıca instagram üzerinde beğendiğiniz video ve fotoğrafları telefonunuza indirme özelliğini de sunmaktadır.

Secretle instagram gizli profil bakma uygulaması

İnstagram kullanıcıların hesaplarını kopyalama ve yedekleme yapmaya yaran bir uygulamadır. Ayrıca instagram gizli profil görme uygulaması olarak da kullanılmaktadır. Uygulamaya giriş yaptığınız anda tüm verilerinizi kopyalar ve istediğiniz takdirde tüm herkese açık bir şekilde gösterebilir. Uygulamaya şu anda yanlızca web sitesi üzerinden erişim sağlanmaktadır.

Uygulama çok kolay bir algoritma ile çalışır. Ancak bu uygulamanın illegal bir uygulama olduğunu hatırlatmak isterim. Zaten kayıt olurken sizlere tüm verilerinizin kopyalanacağı ile ilgili bir sözleşme sunar.

Ne Yazık ki secretlee uygulaması son güncelleme ile şu anda çalışmamaktadır.

Pingru instagram kilitli hesap görme uygulaması

İnstagram gizli profil görme uygulamaları içerisinde tercih edeceğiniz uygulamaların başında gelir. Uygulamayı kendi web sitesi olan https://www.pingru.club/ adresinden kolaylıkla indirebilirsiniz. Uygulamanın sitesinin en büyük avantajı Türkçe olmasıdır. Bu sayede uygulama hakkında geniş bilgilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Şık tarafımı ile uygulamada profil fotoğraflarını görebilirsiniz. Kolay kullanımı sayesinde sizi yormaz.

Ayrıca diyobi instagram araması yaparak bu sitede verilen faydalı bilgilere de ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

İnstagram gizli profil uygulamaları güvenli mi?

Bu uygulamaların çoğu kişisel verilerin korunması kanunu gereği güvenli değildir. İnstagram gizlilik kuralları gereği hesabını kilitleyen ve görülmesini istemeyen birini görmek çok güvenli bir durum olarak görülmemektedir.

İnstagram gizli profil nasıl görülür? 

Bunu sağlayabilmek için bazı uygulama ve web siteleri yapılmıştır. Ancak bu profil bakma uygulamaları yüzde yüz bir doğruluk sağlamamaktadır. Hesabını görmek istediğiniz kişiyi eklemeniz bu durumda sizin için daha sağlıklı bir karar olacaktır.  İnstagram ne olursa olsun güvenli bir alan olma yolunda ilerliyor. Kullanıcılarına güvenli bir alan sağlamak için kendisini her geçen gün geliştiriyor. Sizde İntagram gizlilik ayarlarınızı kolaylıkla düzenleyebilirsiniz.

Bu ve bu gibi yazımlarımın devamı için sitemde bulunan diğer teknoloji yazılarımı takip edebilirsiniz. Ayrıca whatsapp web telefondan telefona kurma yazımı inceleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu