Kapaklı Taksi Durakları 2023

Kapaklı Taksi Durakları – Kapaklı Taksi Numaraları

Kapaklı Taksi Durakları Kapaklı’da yaşayan 100 binin üzerinde vatandaşa hizmet vermektedir. Toplu taşımanın yeterli olmadığı yer ve zamanlarda acil durumlarda hemen telefona sarılarak bize en yakın taksi durağından taksi çağırırız. Nitekim mesai saatleri dışında ilaç alabilmek için Kapaklı Nöbetçi Eczane araması yapıyoruz. Bununla birlikte Taksilerimiz de bunun gibi hayati önem taşımaktadır. Hastamız olduğunda, işe geç kaldığımızda, okula geç kaldığımızda, acil bir durumda telefona sarılıp en yakın taksi durağını ararız.

Bu Kapsamda Kapaklı’da hizmet veren Kapaklı taksi durakları iletişim bilgileri hakkında siz değerli blog okuyucularımı bilgilendireceğim.

Park Taksi Durağı

Kapaklı taksi durakları listemize Park taksi durağı ile başlıyoruz. İlçe merkezinde olan Kapaklı Belediyesinin tam karşısında bulunan parkın hemen yanında bulunmaktadır. Kaliteli bir hizmet sunan park taksinin araç filosu kaliteli, temiz hijyenik araçlara sahiptir. Park Taksi’den araç çağırmak için aşağıdaki iletişim bilgilerinden yararlanabilirsiniz.

Park Taksi Durağı Numaraları İletişim;

02827174035
05342873037
05443638363

Kapaklı Birlik Taksi Durağı

Kapaklı Birlik Taksi kapaklı/tekirdağ kahveler durağı  mevkisinde bulunan Yapı Kredi bankasının hemen yanında bulunmaktadır. Ancak Tıpkı park takside olduğu gibi Pınar Bulvarı üzerinde müşterilerine hizmet vermektedir. En yoğun yolcu taşımacılığını fabrikalar bölgesine yapmaktadır. Durak sahibi Birol Aşık’ta yakın dostumdur. Kendisine hayırlı işler bol kazançlar dilerim.

Birlik Taksi İletişim Bilgileri;

Adres: İnönü, İnönü Mahallesi Kazım Karabekir Caddesi, Kahveler Durağı Karşısı No:1, 59510 Kapaklı/Tekirdağ
Telefon: 0545 416 52 15

Uzman Yıldızkent Taksi Durağı

Kapaklı bahçelievler taksi durakları listemizde sıradaki durağımız Uzman Yıldızkent taksi durağı olacak. Ancak Adından da anlaşılacağı üzere Yıldızkent bölgesi ağırlıklı hizmet veren bir duraktır. Yıldızkent Kavşağının olduğu eski Kapaklı İlkokulu yanı Yeni Atatürk Kültür merkezinin hemen yanında bulunmaktadır. Bu durak mevkisi bakımından özellikle işe geç kalan vatandaşlarımıza çok yararlı olmaktadır. Özellikle bu taksi durağı hakkında Yıldızkent kavşağına çıkan Mithatpaşa caddesi üzerinde bulunmasından dolayı yol tek şeride düşürdüğü için diğer araç sürücüleri şikayette bulunuyorlar. Konu halen çözüm bekliyorum .

İletişim;

Adres: Kapaklı Mh, Mithatpaşa Cd. Pk:59510, 59210 Kapaklı/Tekirdağ
Telefon: (0282) 717 57 07

Organize Taksi Durağı

Organize taksi durağı İsmetpaşa Mahallesinde bulunan Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren firmalara olan yakınlığı ile sanayi  bölgesine hitap etmektedir. Bu durağımızda acil durumlarda 7 gün 24 saat hizmet esasına göre çalışmaktadır. Organize Taksi durağından taksi çağırmak için iletişime geçebilirsiniz.

İletişim;

Telefon: (0282) 717 22 55

Kapaklı Hastane Taksi Durağı

Kapaklı Devlet Hastanesi her ne kadar yeterli kadroya sahip olmasa belli başlı bölümleri aktif olsa dahil halen hasta kabulüne devam ediyor. Ancak Hastaneden çıktığınızda 200 metre yürüyerek Hastane Taksi durağına ulaşabiliyorsunuz. Bunu yapmak istemeyenler hemen telefon ile ulaşarak taksi çağırabilirsiniz. Hastane Taksi durağı adını aldığı Devlet Hastanesi ağırlıklı olarak bir hizmet sunmaktadır.

İletişim;

Telefon: 0531 316 77 81

Değerli takipçilerim yukarıda Kapaklı içinde hizmet veren duraklarımızın iletişim ve genel adresleri ile ilgili bilgiler verdim. Atladığım yada unuttuğum durak var ise buradan bana yorum kısmına yazarak ekletebilirsiniz.

Tekirdağ Kapaklı taksi numarası

Park Taksi Kapaklı : 0 534 287 30 37
Kapaklı Birlik Taksi : 0545 416 52 15
Uzman Yıldızkent Taksi: (0282) 717 57 07
Kapaklı Organize Taksi: (0282) 717 22 55
Kapaklı Hastane Taksi: 0531 316 77 81

KORSAN TAKSİYE HAYIR!

Unutmayalım gecesini gündüzüne katarak her zaman bizlerin yanında olan taksi esnafı evine ekmek götürmek için her türlü zorluğu göze almaktadır. Halkımız olarak özellikle Kapaklı Korsan Taksi yapanlara binmeyelim. Korsan taksiler bu işi yasal olarak yapan vergisini ödeyen tüm taksi esnafına en büyük zararları veren unsurdur.

Biraz da Kapaklı Taksi plakası fiyatları hakkında bilgilendirme yapmak isterim. Bildiğim kadarıyla Kapaklı satılık taksi plakası  sayfasını inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz. Lakin Taksi duraklarındaki plaka fiyatları 500 bin tl ile 100000 milyon tl arasında değişen fiyatlardan satılmaktadır.

Sizde Taksi hizmetlerinizin bulunduğu yerde en çok tercih edilen durak olmasını istiyorsanız Kapaklı Web Tasarım yazımdaki iletişim bilgilerimden benimle bağlantıya geçerek internet sitenizi yaptırabilirsiniz.

Tekirdağ Taksimetre Ücretleri

Değerli okurlarım taksilerimizin tanıtımlarını yaptık. Bu taksilerin yolcu taşıma ücretlerinden de bahsetmek isterim. Taksimetre açılış ücreti 2023 yılı itibariyle 45 TL dir. Her Km için ise 45 TL alınmaktadır. Kapaklı içerisinde 10 km yolculuk fiyatı 100 TL olarak belirlenmiştir. 5 km 45 TL dir.

KAPAKLI TAKSİ DURAKLARI ŞİKAYETLERİ

Ancak her güzelliğin içinde zaman zaman olumsuz tecrübe yaşayan müşteriler olabiliyor. Taksilerde yaşanan olumsuz durumları saymaya kalkarsak. Şoförün size olan üslubu, Yol Bilgisi, Yolu uzatarak daha çok paranızı alması gibi nedenleri sayabiliriz. Ne var ki bazı taksicilerin kasislerden hızlı geçmesi böbrek taşı düşürmemize neden bile olmuş olabilir. Değerli okurlarım bu gibi durumlarla Kapaklı’da karşılaşırsanız aşağıdaki yorum kısmına yazabilirsiniz. Her ne olursa olsun. Taksi ile ulaşım sağlayan herkesin standart bir hizmet alması benim en çok istediğim konudur. Ayrıca Taksici esnafımızın da yolcularından bu gibi şikayetleri olursa burada ki yorumlara belirterek karşılıklı olarak en doğru hizmete ulaşacağımıza olan  inancım tamdır.

ÇERKEZKÖY TAKSİ DURAKLARI

Kapaklı’da olduğu gibi Çerkezköy taksi durakları müşterilerinin taleplerine göre kaliteli hizmet vermektedir. Kapaklı’da olduğu gibi Çerkezköy Taksi plaka fiyatları da çok pahalıdır. Bazı Çerkezköy Taksi durak bilgileri; Köşem Taksi Durağı (0282) 725 05 10, Akasya Taksi Çerkezköy Durağı 0541 726 31 13, Bizim Taksi (0282) 726 56 87, Onur Taksi (0282) 725 15 75, Özlem Taksi (0282) 726 53 08, Çerkezköy Akın Taksi (0282) 725 35 56, Dörtyol Taksi Durağı(0282) 725 29 98 vb gibi duraklardan günün her saati taksi çağırabilirsiniz. Tabi Çerkezköy’de yaşayan birinin Kapaklı’dan taksi çağırması doğru olmayacaktır. Taksi durakları bölgesel hizmet verirler.

ESKİŞEHİR TAKSİ DURAKLARININ UYGULADIĞI GÜZEL UYGULAMA

Tanıtım yazımda anlatmadan geçemeyeceğim bir taksi deneyimi yaşadım. Yaz tatili için Eskişehir’de yaşan bir akrabamı ziyaret ettim. Ancak ziyaretimde Eskişehir’de uygulanan ve hayran kaldığım bir taksi uygulaması var. Bu uygulama da taksileri telefon ile çağırmıyoruz. Eskişehir Belediyesi öyle bir uygulama yapmış ki tüm şehir içinde bulunan direkler taksi duraklarına ait butonlar var. Müşterilerin tek yapması gereken bu butonlara basarak taksi çağırmak oluyor. Taksi hemen geliyor. Taksi şoförleri çok nazik ve Eskişehir bu uygulaması ile çok başarılı olmuş gözüküyor. Bu uygulama Kapaklı ve Çerkezköy de yaygın hale gelse sanırım tüm vatandaşlar mutlu olurlar.

YAKIN MESAFEDE MUTLU OLAN TAKSİCİ OLMALI

Genellikle taksi deneyimi yaşayanlar yakın bir mesafe için taksi çağırdıklarında mutsuz taksi şoförleri ile muhatap oluyorlar. Özellikle İstanbul’da bu durum çok yaşanıyor. Bu konu yazabileceğim şey taksici esnafımızın mesafe ne olursa olsun işin en iyi şekilde yapması olacaktır.

TAKSİ ÇIKMASI ARAÇ SATIN ALMAK

Bir de taksi çıkması km leri çok olan araçları alırken nelere dikkat etmeliyiz. Aslında pek tercih edilmemesi gereken araç tipleridir. Ama mutlaka expertiz raporu ve bir ustaya göstermeniz gerekir mümkünse de 500 bin km yi geçmemiş olması sizin ve bütçeniz için çok iyi olacaktır.

Taksi çıkması araçlar, Taksi esnafı, taksicilerin sorunların ve müşteri şikayetleri hakkında tüm yorum görüş ve önerilerinizi yorum kısmında bana iletebilirsiniz. Online olarak taksi çağırma sistemi de yakında aktif olacağa benziyor. Toplu taşıma için acil işleriniz için taksi kullanabilirsiniz.

TİCARİ TAKSİLERE KORONAVİRÜS KISITLAMASI GETİRİLDİ.

İçişleri Bakanlığının almış olduğu Koronavirüs ile mücadele kapsamında Ticari taksilerin İstanbul, Ankara ve İzmir Plaka numaralarına göre tek ve çift olarak ayrı günlerde taksiye çıkacakları açıkladı. Halihazırda Son günlerde yaşanan koronavirüs vakalarının önüne geçmek adına taksi sahipleri de araçlarını dezenfekte ederek hizmetlerine devam ediyorlar.

Kapaklı Taksi durakları yazımı beğendiyseniz Kapaklı Nerede yazımı okuyarak Kapaklı Hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu