Murat Hozer Kimdir?

Murat Hozer Kimdir?

Murat Hozer Kimdir? 1986 yılında İstanbul’un şirin ilçesi Şişli’de doğdum. Evli ve 2 çocuk babasıyım. Bu şekilde Kendime İstanbullu diyebilirim sanırım. Ancak daha 8 aylıkken annem ve babamın işlerinden dolayı canım Babaannemin yanına Vize Küçükyayla köyüne gitmişim. 7 yıl burada kaldım, fakat Okulumun başlamasına yakın ikamet ettiğimiz Bayrampaşa ilçesine geri döndüm.

Evimiz Bayrampaşa Kocatepe mahallesindeydi dolayısı ile Osmangazi İlköğretim okulunda eğitim hayatım başladı. İlkokul hocam Mustafa Özkan hocama da buradan saygılarımı sunuyorum. Köyde büyümemin verdiği etkiyle İstanbul bana pek uymamıştı ve Orta Okulun son sınıfını Vize Cumhuriyet İlköğretim okulunda tamamladım.

Lise Hayatım

Ailemin iş durumu ve benimde istemem ile bu nedenle Tekirdağ Kapaklı İlçesine 2000 yılında geldim. Kapaklı yazılarım bundan kaynaklıdır. Lise hayatımı Çerkezköy Halit Narin ÇPL Elektronik bölümünde devam ederek mezun oldum. Trakya Üniversitesi Endüstriyel Otomasyon bölümüne girdim.

Bilgisayar ile Tanışmam

Lise 2 de babam başarılı olursam bana bilgisayar alacağını söylemişti. Sene 2002 ilk bilgisayarımı aldım. Aldım alalı hiç oyun vs gibi şeylere merak etmedim. İşin aslı Kafamda hep web ve internet vardı. ilk internet sitemi www.eglengen.com 2006 yılında yaptım. yaklaşık siz düşünün 20 yıldır. Web üzerinde çalışmalar yapıyorum. Teknoloji ve bilişime olan tutkum hiç bir zaman azalmadı.

Futbol

Futbol oynamaya daha ilkokul sonrası ilk olarak Bayrampaşa Muratpaşaspor da başladım. Bunun yanı sıra Esenler Özyavuz Selim Spor kulübünün altyapısında Yıldızlar statüsünden oynadım. Lakin futbol hayatım başlamadan bitti. Aslen GALATASARAY taraftarıyım.

İş Yaşamı

İş yaşamım 2003 yılında lisedeki staj macerası ile başladı ve ilk olarak Askerlik öncesi Danışment isimli bir firmada çalıştım. Askerlik sonrası ile halen Çalıştığım ve artık kendime meslek edindiğim Lojistik Sektörünün devir Barsan Global Lojistik Çerkezköy Şubesinde Antrepo Yöneticisi olarak görev yapmaktayım. İşimi severek yapıyorum.

Başa dön tuşu